Plastika povolené kůže stehen

Tight lift

Jak probíhá tight lift?

Chirurg provádí řez v tříselné rýze směrem do kožní rýhy pod hýždí. Následně se odstraní kůže s podkožními nadbytky. Operace stehen se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Po zákroku je klientka obvykle jeden den hospitalizována u nás na klinice. Kompresní prádlo je potřeba nosit 4 až 6 týdnů. Po zhojení budou jizvy v oblasti třísel poměrně nenápadné. Pokud bude potřeba vést řez až na vnitřní stranu hýždí, budou výsledné jizvy vidět o něco více. Možnosti Vám sdělí plastický chirurg vždy dle Vaší individuálního potřeby.

Cena plastiky povolené kůže stehen

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci