Zvětšení prsou

Augmentace

Jak probíhá augmentace?

Při zvětšení prsou používáme silikonovo-gelové implantáty, které se vkládají do prsou a doplňují tak objem prsou. Vybrat si můžete kulaté nebo anatomicky tvarované implantáty, které více kopírují přirozený tvar prsou. Na tvaru, velikosti, přístupu a způsobu vložení se domluvíte na konzultaci s chirurgem. Volba však nezáleží jen na Vašem rozhodnutí. Důležitá je Vaše anatomie stejně tak, jako tvar Vašeho hrudníku. Implantát se vkládá do prsou třemi způsoby. Přístupem na hranici prsního dvorce, z podprsní rýhy, nebo z podpaží. Umístit implantáty je možné buď pod velký prsní sval, nebo pod mléčnou žlázu. Ani u jednoho přístupu neztratíte možnost v budoucnu kojit. Operace trvá 1 až 2 hodiny a provádí se v celkové anestezii. Po operaci je klientka jeden den hospitalizována u nás na klinice. Doporučujeme 7 dnů klidového režimu. Je také nutné nosit 6 týdnů podprsenku sportovního typu. Sedavé zaměstnání je možno vykonávat už za týden, k plné fyzické aktivitě se můžete vrátit přibližně za 4 až 6 týdnů.

Cena zvětšení prsou

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci