Výplně pomocí botulotoxinu

Jak probíhá aplikace botulotoxinu?

Botulotoxin se aplikuje několika jemnými vpichy do místa, které je potřeba vyplnit. Průběh aplikace je velice rychlý. Zákrok provádíme ambulantně, takže po něm rovnou odcházíte domů. V rámci této metody vydrží korigovaný stav pouze dočasně, a to přibližně jeden až jeden a půl roku. Aplikace botulotoxinu se dá opakovat.

Odstranění pocení pomocí botulotoxinu

Botulotoxin se dá použít i jiným způsobem, než na korekci vrásek. Je vhodný taky k odstranění nadměrného pocení. Botulotoxinem můžeme ošetřit dlaně, chodidla, čelo nebo podpaží. Aplikace je vhodná především před létem, ideálně v dubnu či v květnu.

Cena aplikace botulotoxinu

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci