Zvětšení rtů

Jak probíhá plastika rtů?

Chirurgické zvětšení rtu je možno provádět z vnitřní strany horního rtu nebo chirurgickou excizí pod nosem. Vždy vzniká jizva, která je v případě metody vysunutí sliznice málo patrná. Metoda V-Y posunu je méně efektivní než druhá nabízená varianta zkrácení horního rtu. Tato metodika (bullwing) je provázena jizvičkou na přechodu horního rtu a nosu a je ji tak možno použít jen u zvětšení horního rtu.

V případě nechirurgického zákroku se ke zvětšení rtů využívá preparát z kyseliny hyaluronové. Jedná se o jednoduchý a velice efektivní zákrok při kterém se klientka dívá do zrcadla a může si tak sama regulovat velikost rtů. Nevýhodou je nutnost výkon opakovat a to vždy co 6-9 měsíců.

Cena plastiky rtů

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci