Transplantace vlasů

Jak probíhá vlasová transplantace?

Operace je prováděna v lokální anestezii a skládá se ze tří částí. Nejprve chirurg část operační doby odebírá vlasový folikul z týlní oblasti speciálním nástrojem - puncherem. Následuje zpracování a příprava vlasových folikul pro následující transplantaci. V poslední části se vlasy aplikují do předem připravené oblasti pomocí Choiova implantátoru. Doba operace závisí na počtu odebraných vlasů, pohybuje se přibližně kolem 6 – 9 hodin. V rámci jednoho zákroku transplantujeme přibližně 2000 – 2500 vlasů. Starší techniku excize pruhu kůže z týlní oblasti (rozdělení kůže s vlasy na jednotlivé vlasové folikuly a jejich transplantaci) nepoužíváme, protože při této metodě vzniká jizva a operace je spojena také s větší bolestí. Na kliniku si sebou doneste rozepínací košili, nebo oděv, který není nutné po zákroku oblékat přes hlavu. Po operaci klient odchází domů a do zaměstnání může nastoupit po 10 až 14 dnech.

Cena transplantace vlasů

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci