Plastika obličeje

Facelifting

Jak se provádí facelifting?

Principem operace plastiky obličeje je vypnutí muskuloaponeurotického aparátu tváře a odstranění nadbytečné kůže. Řez je veden z okraje spánkové kosti ve vlasech směrem před ušní boltec, kolem ušního lalůčku a dále za ucho. Následně chirurg vypne podkožní strukturu a odstraní nadbytečnou kůži. Veškeré šití se provádí speciálním jemným vstřebatelným stehem, který není třeba po operaci odstraňovat. Výhodné je zkombinovat operaci s liposukcí podbradku, případně lipofillingem střední části obličeje, pro dosažení co nejdokonalejšího výsledku. Vše s Vámi probere plastický chirurg na konzultaci. Plastika obličeje se provádí v lokální nebo celkové anestezii a trvá 2 až 3 hodiny. Po operaci je nutné spát na zádech, aby nedošlo k nesouměrnosti při vzniku otoku na tváři. Doma doporučujeme klidový režim, hlavu lze umýt pátý den po operaci.

Cena plastiky obličeje

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci