Plastika nosu

Rhinoplastika

Jak probíhá rhinoplastika?

Zákroků, úprav a korekcí na nose je celá řada. Můžeme upravovat nosní hrbol, modelovat hrot nosu, zúžit a zkrátit nos, nebo třeba modelovat nosní přepážku. Nejen estetika, ale potíže s dýcháním mohou být důvod k operaci. Optimální řešení vybíráme vždy s klientem individuálně, podle aktuálního stavu či problému. Rhinoplastiku můžeme provádět otevřenou nebo zavřenou metodou. Rozhodnutí, kterou ze dvou přístupu vybrat je dáno cílem konečného tvaru nosu především jeho špičky. Operaci je možné provádět od 18 – ti let, kdy je ukončen růst nosních kůstek. Během zákroku se do nosních dírek vkládá tamponáda, která se odstraňuje za 2 dny po operaci. Zároveň nosí pacient modelační sádrovou dlahu přibližně 10-14 dní.

Cena plastiky nosu

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci