Operace uší

Otoplastika

Jak probíhá otoplastika?

Operace odstávajících boltců spočívá v uvolnění kůže zadní strany ucha, úpravě místní drobné svaloviny a modelaci chrupavky uší. Právě deformace chrupavky může za odstáté uši. Po úpravě se uši zafixují v nové poloze. Její úhel se volí tak, aby uši více přiléhaly k hlavě. Řez se provádí ze zadní strany boltců, aby byly vzniklé jizvy co nejméně patrné. Ideální je provádět operaci na obou uší současně, jinak není možné zaručit symetricky stejný výsledek na obou stranách. Operace trvá přibližně 1 až 2 hodiny a je prováděna v lokální nebo méně často v celkové anestezii. Ihned po zákroku může klient odejít se speciální elastickou bandáží kolem hlavy domů. Při převazu za 3 dny po operaci se bandáž odstraní a klient dál používá čelenku na den i noc 2 týdny a další 2 týdny jen na noc. Plnou fyzickou zátěž nedoporučujeme dříve než 3 týdny po operaci.

Cena operace uší

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci