Operace očních víček

Blepharoplastika

Operace dolních očních víček fotky před a po


Operace dolních a horních očních víček fotky před a po


Jak probíhá blepharoplastika?

Blepharoplastiku provádíme v lokálním umrtvení, takže při ní necítíte žádnou bolest. Ke zlepšení Vašeho komfortu standardně provádíme analgosedaci – lehké celkové omámení pod dohledem anesteziologa bez nutnosti zajištění dýchacích cest. Výsledné jizvičky u horních víček se nachází v přirozeném kožním ohybu. U dolních víček se řez provádí pod linií řas. Jizvičky jsou téměř neviditelné. Minimální viditelnost přitom nezajišťuje jen jejich lokace, ale i speciální velmi jemný steh. U obou typů operací se kromě nadbytečné kůže odstraňují také podkožní tukové váčky. Operace horních víček trvá přibližně hodinu. Kombinace horních a dolních víček trvá dvojnásobek času. Ihned po zákroku se provádí kompresivní masáž a chlazení. Je nutné přinést si s sebou tmavé brýle, se kterými poté odcházíte z kliniky do domácí péče. První 3 dny po operaci doporučujeme vyvarovat se fyzické námahy a prudkých pohybů hlavou. Stehy Vám odstraníme za 5 až 7 dní. Kosmetické přípravky je možno používat 14 dní po operaci.

Cena plastiky očních víček

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci