Plastika břicha

Abdominoplastika

Jak probíhá abdominoplastika?

Plastika břicha spočívá v odstranění přebytečné kůže s podkožím. Sešitím břišních svalů dojde k jejich zpevnění. Jizva je umístěna v oblasti podbřišku tak, aby byla skryta spodním prádlem. Časem zbledne a splyne s kůží. Po konzultaci s plastickým chirurgem Vám může být doporučena pouze tzv. miniabdominoplastika, kdy lze dosáhnout velmi dobrého estetického výsledku kombinací chirurgického odstranění přebytečné kůže s liposukcí. Operace se provádí v celkové anestezii a trvá přibližně 2 až 3 hodiny. Odstranění drénů aplikovaných při operaci následuje za 24 hodin, během kterých zůstanete na naší klinice. Rekonvalescence obvykle trvá 6 týdnů. Po tuto dobu budete nosit břišní pás na zpevnění a odlehčení břicha. Pracovní neschopnost si naplánujte na 2 až 4 týdny.

Cena plastiky břicha

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací.

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci