Tumescentní liposukce

Jak probíhá tumescentní liposukce?

Liposukce není metodou hubnutí, ale metodou tvarování postavy. Jedná se o operaci, při které se provádí odsátí tuku z problémových partií tenkou kanylou. Zákrok se běžně provádí v lokální anestezii tak, že se ošetřovaná oblast nejprve napustí speciálním roztokem se znecitlivujícím anestetikem. Díky tomu následující fázi téměř neucítíte. Délku operace nejvíce ovlivňuje množství podkožního tuku. Obvykle trvá přibližně hodinu. Dobrou zprávou je, že Vás liposukce zbaví přebytečného podkožního tuku natrvalo. Drobné jizvičky od tenkých kanyl, které se při operaci používají, jsou pouze nepatrné. Časem navíc vyblednou a zcela splynou s okolní pokožkou. Je nutné nosit speciální elastické prádlo 6 týdnů po zákroku. Díky lokální anestezii je doba rekonvalescence opravdu krátká. Do zaměstnání se můžete vrátit přibližně za týden. S fyzickou zátěží doporučujeme počkat alespoň 4 týdny.

Cena tumescentní liposukce

Výslednou cenu určí plastický chirurg po vstupní konzultaci. Pro rámcovou představu o ceně se můžete podívat do našeho ceníku, kde najdete vždy cenový rozsah od jednotlivých zákroků. Cena zákroku je konečná a zahrnuje veškeré výlohy spojené s operací

Ceník

Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci