Blog

Ve spolupráci s Fakultní nemocnice Brno se povedla unikátní operace.

Pacientka trpěla vývojovou deformací dolní čelisti, která způsobovala nejen estetické, ale hlavně funkční potíže.

Oproti totální endoprotéze tento postup minimalizuje použití cizorodých materiálů a zásah do těla. Zvolený přístup je v souladu s trendem rekonstrukční mikrochirurgie, kdy je preferována snaha nahrazovat defektní tkáň vlastním materiálem, nikoliv umělým.

Zákrok byl výsledkem pečlivého plánování a spolupráce lékařů z různých oborů. Operační tým složený z 5 chirurgů pracoval po dobu 9 hodin.

Zdroj:
https://www.fnbrno.cz/unikatni-operace-nahrady-celistniho-kloubu-kostne-chrupavcitym-stepem/t7719


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci