Blog

Loni v listopadu měla mladá pacientka Anna vážnou dopravní nehodu, při které, jak říkají lékaři, se znovu narodila. „Máme mladou pacientku, která měla úraz a přišla o osmnáct centimetrů holenní kosti, kterou nahrazujeme kostí lýtkovou za použití mikrochirurgických technik, to znamená našití cévy na cévu, aby se končetina a funkce zachránila,“ říká plastický chirurg Tomáš Kempný.

„Jsem naprosto odkázaná na pomoc rodiny a přátel, upoutaná na lůžko. Hygiena, jídlo, oblékání, se vším mi musí pomáhat. Jsem natěšená, abych mohla začít rehabilitovat, co nejdříve se vrátila do normálního života,“ uvádí Anna.

Náročná operace trvala přes 8 hodin a mladou ženu bude ještě čekat 14denní pobyt v nemocnici a následná rehabilitace. Ta se může prodloužit až na rok. V porovnání s možnostmi, jaké měla žena před pár měsíci, je oproti tomu delší rehabilitace milou záležitostí.

Zdroj:
https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/3433768-lekari-ve-zline-nahradili-mlade-zene-holenni-kost-casti-kosti-lytkove
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/453553-anna-prisla-pri-nehode-o-18-centimetru-holenni-kosti-lekari-ve-zline-ji-nahradili-jinou
https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/190522/unikatni-operace-po-automobilove-bouracce-holenni-kost-nahradili-lytkovou.html
https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/ve-zline-provedli-jedinecnou-operaci-znicenou-kost-nahradili-jinou-20220126.html
Úvodní fotografie: ČTK, Dalibor Glück


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci