Blog

První čtvrtletí tohoto roku byl pro celý svět ve znamení pandemie nového koronaviru. V zemích se zastavil veškerý společenský a sociální život, utlumila se ekonomika, a dokonce se omezily zdravotní služby. Nemocnice nepřijímali nové pacienty a řešili se jen neodkladné, akutní operace. Jednou z takových byla i dvaadvacetiletá pacientka v Nemocnici Třinec.

Mladá žena trpí geneticky podmíněným karcinomem prsu. Ve spolupráci právě s  Nemocnicí Třinec jsme provedli nestandardní operaci. Při tomto zákroku jsme zároveň odstranili a nahradili obě prsa. Vše proběhlo bez komplikací s výborným funkčním, ale také estetickým výsledkem.

Děkujeme všem, kteří společně s námi na tomto jedinečném zákroku podíleli.

Více o operaci se dočtete v aktualitách nemocnice Třinec a ve Frýdecko – Místeckém a Třineckém deníku.

FRÝDECKO – MÍSTECKÝ A TŘINECKÝ DENÍK

https://fm.denik.cz/ctenar-reporter/unikatni-operace-v-nemocnici-trinec-20200529.html

AKTUALITY

https://nemtr.cz/index.php/cs/o-nemocnici/aktuality/1023-unikatni-operace-v-nemocnici-trine


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci