Blog

Dr. Look se věnuje pouze estetické plastické chirurgii, což se odráží v jeho velkém rozsahu výkonů v estetické chirurgii a zkušenostech. V době mého pobytu jsem měl možnost asistovat při operacích modelace prsou ( Lejour, Benelli), face-liftingu (varianta MACS lift), operaci víček - horních, dolních nebo i jejich kombinace, otoplastiky ( varianta metody dle Mustarda), operacích nosu (čtyřnásobná oseteotomie i jen měkký nos), tumescentní liposukci břicha, boků, podbradku, i variant abdominoplastik (kompletní abdominoplastika, miniabdominoplastiky - varianta fleur de lys), i při operacích mužského prsu (gynekomastie).

Protože Robina znám již z předchozích pobytů, byla po celou dobu stáže na sále velmi příjemná a pohodová atmosféra, což jistě vede k výborným výsledkům i dobrému jménu dr.Looka nejen mezi belgickými plastickými chirurgy. Domluvili jsme se do budoucna na užší spolupráci a vzájemné výměně zkušeností.

V budoucnu bych chtěl stáž jistě ještě zopakovat, neboť byla pro mne velkým přínosem ke zlepšení kvality péče o estetické pacienty.


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci