Blog

Ale dnes její utrpení skončí. Podstoupila pět hodin dlohou operaci v americké nemocnici v Prištině. Ve skutečnosti je to poprvé, co se v Kosovu provedl tento rekonstrukčně plastický zákrok, při kterém je z jedné části těla na jemných cévách přemístěna část kůže a svalu ke krytí defektu jiné části nohy.

Tyto cévy o velikosti milimetrů je nutno spojit pod mikroskopem, což dělá chirurgický zákrok tak obtížným. Tento zákrok bude společně s Dr. Florinem Ramadanim provádět plastický chirurg a rekrostrukční chirurrg Dr. Tomas Kempný.

Plastický chirurg Tomáš Kempný, řekl, že je přesvědčen,že 22-ti leté dívce se výrazně zlepší stereotyp chůze a pokud vše půjde dobře, bude chodit jako dříve. Dr. Florin Ramadani, v americké nemocnici v Prištině, řekl, že tento zásah je prováděn z humanitárních účelů, a že všichni lékaři i nemocnice si nenárokují honorář. Tento zásah byl proveden na podnět lékařů v americké nemocnici a ředitele nemocnice Klodiana Allajbeu. Český plastický chirurg, dr.Tomas Kempný, zůstane v Kosovu tak dlouho, dokud nebude jisté, že byla operace úspěšná a malé cévy fungují.


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci