Blog

Po předchozí domluvě a na mou žádost pro mne dr.Salagarello připravila program výhradně složený ze zákroků na ženských prsou. Takto jsem mohl v poměrně velmi krátké době asistovat u více než 20-ti zákrocích chirurgie prsu.Vlastní program se skládal nejen ze zákroků rekonstrukčních ( tři okamžité rekonstrukce prsu pro nádor pomocí implantátů), zákroků zmenšování prsou při nádorech ( onkoplastické redukce prsou), rekonstrukce prsu pomocí vlastní tkáně ( DIEP lalok), ale především speciality místní kliniky a MUDr.Salagarello, a to redukčně modelačních estetických zákroků "J" redukční mammaplastika.

"J" redukční mammaplastika je hlavně indikována při zmenšování a modelace prsou, ale stále častěji je velmi úspěšně používána při současné modelaci a zvětšení prsou. Výhodou pro klientku je jednodobá operace mastopexe a augmentace s velmi dobře předvídatelným výsledkem zákroku.

Zajimavé byly i operace řešící asymetrie prsou pomocí výplně vlastním tukem. Augmentace tukem sice prodělává renesanci, ale vzhledem k možnosti nekontrolované resorpce 40-60% lze s výhodou tuto metodu používat u menších augmentací prsou event. korekcích prsou po rekonstrukčních výkonech. V případě estetické augmentace vlastním tukem je nutno klientku připravit na to, že je vždy nutno provést zákroků více, pokud je vůbec vlastní zákrok indikován.

Souhrně mohu říci, že to byla velmi příjemná stáž, která mi přinesla nové zkušenosti, které mohu úspěšně využívat v budoucnosti. Trochu jiný přístup, jiné názory. Protože v plastické chirurgii rozhodují i malé detaily, je stále co vylepšovat nejen po chirurgické, ale i organizačně-technické stránce.


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci