Blog

Po předložení mých chirurgických výsledků operací jsem byl přijat na vlastní žádost na částečný úvazek.

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie vede prof.Ch.Papp (www.chpapp.at) již více než 15 let. Klinika zastřešuje jako jediná celý salzburský kraj, což je více než 1,2 milionu obyvatel. Tomu odpovídá i spektrum výkonů, které se zde provádí. Kromě velkého množství rekonstrukčních a mikrochirurgických výkonů ( cca 2-3 volné lalokové přenosy týdně - rekonstrukce prsou, defektů měkkých tkání, spolupráce s ORL a zubní klinikou především u nádorů hlavy a krku), se klinika specializuje na operace prsou všech druhů (zvětšování, zmenšování, nádory, rekonstrukce). Výkonů na prsou je ročně provedeno více než 270, což při celkovém počtu pěti plastických chirurgů umožňuje získat rychle rutinu ve všech typech operací prsou.

Čistě estetická chirurgie - operace víček, face-liftinů, liposukce - probíhá jak v dopoledním, tak odpoledním operačním programu. Denně jsou k dispozici dva sály pro celkovou anestezii a jeden sál pro zákroky v lokální anestezii. Kromě využití "našich" operačních sálů jsme zváni cca 1-2 týdně k rekonstrukčním výkonům do největší nemocnice v salzburském kraji - Landeskrankenhaus (www.salk.at), kde plastickou chirurgii kompletně zastřešuje naše oddělení.


Recenze

Děkujeme Vám za důvěru

E.V. 100

Pan doktor je velmi milý s lidským přístupem. Operaci odvedl špičkově s krásnou jizvou, má i velmi milý a profesionální anesteziologický tým. Hospitalizace probíhala v příjemném prostředí soukromého centra pana doktora. Vřele doporučuji! S pozdravem E.V.

Zákrok: Abdominoplastika

L. 100

Jsem nadmíru spokojena, jak s přístupem pana doktora Kempného a jeho týmu milých a pečujících sester, tak se samotným zákrokem a výsledkem. Mohu vřele doporučit.

Zákrok: Operace uší

A. 100

Naprostý profesionál, velmi vydařená augmentace prsou, prostředí skvele, sestřičky starostlive, domaci jidlo vařené paní Kempnou, pan doktor vse vysvětlil, zodpověděl všechny me otázky, velmi doporučuji!

Zákrok: Zvětšení prsou

M. 100

U pana doktora Kempneho,jsem podstoupila modelaci prsou a od konzultace po samotnou operaci, a naslednou péči,mohu jen doporucit. Úžasný přístup, a s operaci jsem velmi spokojena.

Zákrok: Modelace prsou

P. S. 100

Pan doktor Kempný je vynikající, řekla bych přímo kouzelník v oboru plastické chirurgie. Mohu všem doporučit.

Zákrok: Facelift

Zobrazit všechny recenze

Kontaktujte nás

+420 737 465 660
tomas.kempny@medicent.cz

Objednat nezávaznou konzultaci