Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

U pacientek s úzkým horním rtem může plastický chirurg nabídnout několik variant řešení. V podstatě lze typy zvětšení rtů rozdělit na varianty:

  • nechirurgické, kdy je k výplni rtů použit preparát obsahující kyselinu hyaluronovou. Po její aplikaci dochází ke zvětšení rtů přechodně na 8-12 měsíců a v důsledku vstřebávání preparátu je nutno zákrok opakovat.
  • chirurgické, kdy posunem tkáně z vnitřní strany rtu docílíme jeho zvětšení.
    Doba operace je přibližně 1 hodina.

Stehy jsou vstřebatelné a není je nutno odstraňovat.

Injekční aplikace kyseliny hyaluronové je zákrok bez anestezie nebo v neuroleptanestezii, chirurgické řešení je možno provést v místní anestezii, neuroleptanestezii nebo i celkové anestezii.

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna