Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Ke snížení elasticity kůže dochází nejen v oblasti tváře, prsou a paží, ale i na intimních místech jako jsou malé a velké stydké pysky.

Operace malých stydkých pysků
U malých stydkých pysků dochází k jejich zvětšení především prodloužením. Avšak i genetické predispozice jakož i prodělané porody mají vliv na celkový vzhled malých stydkých pysků. Kosmetické, sportovní, sexuální a zánětlivé potíže jsou důvody, proč jsou korekce malých stydkých pysků prováděny. Operace je prováděna v celkové anestezii a jejím principem je odstranění nadbytečné kůže malých stydkých pysků. Jizvy jsou minimálně patrné.

Operace velkých stydkých pysků
V případě velkých stydkých pysků je výsledkem stárnutí zmenšení elasticity a objemu velkých stydkých pysků. Zde je nutno naopak objem doplnit. Ideálním způsobem doplněním objemu je lipofilling, neboli použití vlastního tukového materiálu k výplni velkých stydkých pysků. Součástí výkonu je proto malá a šetrná liposukce.

Operace pochvy - vaginoplastika
Výrazná elasticita svaloviny pochvy a její specifické spirálové uspořádání umožňuje hlavní funkci ženských rodidel - porod dítěte. Avšak nic není bez následků, a tak jak se břišní stěna dostává jen velmi pozvolna do svého původního stavu , tak i velký objem hlavičky má za následek nedostatečné uspokojení v sexuálním životě po porodech. Principem operace je proto zmenšení obvodu pochvy - její svaloviny při zachování nedotčené sliznice.

Pooperační péče po operacích ženského genitálů
V podstatě se péče omezuje na genitální hygienu podobně jako je to u menstruace. Stehy se používají vstřebatelné, proto je není nutno odstraňovat. V sedavé práci je možno pokračovat za 3-4 dny, v sexuálním životě potom za 3-4 týdny.

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna