Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Tyto reference jsou převzaty ze serveru známýlékař.cz

 

27. prosince 2015
U pana doktora jsem byla před rokem na augmentaci prsou. Vše se podařilo skvěe a mě se tim zlepšila životní kvalita minimálně o 50%. Můžu vřele doporučit, pan doktor je zkušený profesionál , ale velmi lidský a vstřícný. Jeho tým krásných sestřiček funguje skvěle, péče o pacienty na jeho klinice v Ostravě je jedinečná. Chapeau!

 

7. dubna 2015
Dobrý den. K panu doktorovi je těžké mít jakýsi profesní odstup. Působí tak přátelsky, že v něj hned získáte důvěru. Jeho tým je složen ze samých krásných a příjemných sester. Ale co je nejdůležitější odvádí více než 100% práci a můžete se na něj kdykoliv obrátit jak po telefonu tak přez fb. Podstoupil jsem u něj dvě operace a můj život se zlepšil o 500%. To nepřeháním.Dejte na jeho rady má zvláštní cit a zlaté ruce.

 

12. května 2013
Před měsícem jsem podstoupila zvětšení prsou v Medicomu v Brně .Pan doktor Kempný mi udělal krásna prsa .Je ochotný .Maximalní spokojenost -)).

 

19. dubna 2013
18.3.2013 jsem byla u pana doktora v Brně na augmentaci prsou. Nemohla jsem se lépe rozhodnout. Doktor na špičkové úrovni. Odvedl nádhernou práci. Jizvy ani nepoznám kde jsou. Velmi příjemný a ochotný člověk.

 

28. března 2013
Byla jsem na zmenšení prsou u doktora Kempného,má zlaté ruce a srdce taky.Velice jsem byla spokojená s jeho přístupem,vše mi vysvětlil a když jsem něco potřebovala vědět nebo poradit,tak mi vždy odpověděl přes mail.Personál taky super,sestřičky na velké úrovni,milé a usměvavé.Za vše ještě jednou moc a moc děkuji a já jsem šla zrovna k doktorovi Kempnému po přečtení jeho kladných názorů od druhých pacientek a nelituji.

 

13. září 2012
MUDr. Tomáš Kempný je doktor s velkým D! Před pár měsící jsem u něj byla na augmentaci (zvětšení prsů) a jsem nadmíru spokojená. Pan doktor je vynikající lékař, velice příjemný a ochotný. Velmi precizní práce s neočekávaným výsledkem! A chtěla bych moc poděkovat i sestřičce Míše Foldýnové, za její ochotu, pomoc a péči.

 

6. června 2012
Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

 

5. listopadu 2011
Podstoupila jsem abdominoplastiku na klinice dr. Foldyny v Havířově. Pan doktor Kempný je výborný, celý tým byl profesionální, jizva je krásná.Na klinice jsem ležela 2 dny a manželka dr. Foldyny je taky skvělá a příjemná. Celkově na mě všechno působilo perfektně, takže doporučuji!!

31. května 2011
Jako lékaře jej hodnotím velmi dobře, pacientům se při konzultacích velmi věnuje. Ale pozor! Teď provádí zákroky na Foldyna klinik v Havířově a tam bych byla !velmi! opatrná. Asistuje mu manželka Dr.Foldyny, která nemá zdravotnické vzdělání/jak vůbec může mít přístup na sál??!!/ a pooperační péči tam pacientům velmi odbývají. Takže operovat panem doktorem ano, ale ne na Foldyna klinik v Havířově........

 

8. února 2011
MuDr.Kempný je pan doktor před, kterým smekám klobouk. Přístup k pacientům i odvedená práce je více než perfektní, je prostě jednička a já jsem byla, jako pacient nadmíru spokojená.

 

21. listopadu 2010 
Podstoupila jsem u pana doktora Kempného zvětšování prsou. Vše proběhlo, jak jsme si domluvili při cca 45minutové konzultaci!!!! Tolik času mi ještě žádný lékař nevěnoval, včetně praktických ukázek, fotek...., prostě super. Ivana B.

 

6. září 2010
Pan doktor je kvalita a profesionál. Pokud si ho vyberete věřte, že budete v dobrých rukách. Jiří M.

 

15. listopadu 2009
velmi příjemný profesionál ve všech ohledech. vřele doporučuji.

 

29. května 2009 
Výborný profesionál- jako lékař i člověk.

 

20. února 2009
Byla jsem u pana doktor nejprve s dítětem a po excelentním výsledku úrazu jsem se rozhodla si u něj nechat zkorigovat poprsí po dvou dětech. Výsledek přečkal moje očekávání a přístupem jsem byla nadšena již při kontrolách syna. Vše řekne na rovinu, včetně komplikací - naštěstí nenastaly - udělá si čas na rozhodnutí.... , nemám víc co bych dodala.

 
powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna