Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Jistě máte na srdci spoustu otázek. Na ty nejčastější odpovídáme v naší poradně.

 

Dobrý den, mám 7 měsíčního syna a po kojení a následném zhubnutí mám malá a povislá prsa.Chtěla bych je větší a plnější ale obávám se pooperačního stavu, když syna pořád musím nosit zvedat atd.Je možné podstoupit tento zákrok když vím že nebudu moc mít klidný režim? Děkuji.

V případě zvětšení prsů pomocí implantátů je v pooperačním období v 1-2 týdnů důležité pro celkový výsledek zákroku mít lehčí režim, tzn. nenamáhat se nošením dítěte. Současně je doporučováno podstoupit zvětšení prsou ( augmentaci) až od šesti měsíců po ukončení kojení dítěte. Proto bych Vám doporučil s daným zákrokem počkat na pozdější dobu.

 

Dobrý den, měla bych zájem o plastiku břicha. Slyšela jsem o liposukci, miniabdominoplastice a velké plastice břicha, ale mám ze zákroku strach a nevím na koho se obrátit. Koho byste mi mohli doporučit? Děkuji za odpověď.

Jak jste sama uvedla metod je celá řada metod k řešení plastiky břicha a od počítače není možno rozhodnout o konkrétní potřebě klientky. Podrobnější informace o plastické operaci břicha najdete na našich internetových stránkách, ale vždy je nutno konzultovat konkrétní nález mezi klientkou a chirurgem. Pokud chcete vědět orientačně jaký zákrok by byl pro Vás vhodný, pošlete předozadní a boční fotku Vašeho břicha na náš email, ale jak jsem ale uvedl výše, stav je nutno posoudit komplexně při konzultaci.

 

Dobrý den, je mi 20 let a mám problém s velkými prsy. Moje výška je 165 cm a váha je 52 kg, tudíž nejsem vůbec tlustá, ale mám prsa velikosti C-D. Mohla bych podstoupit zmenšovací operaci prsou i nyní, když jsem ještě neměla děti. Plánuji je mít totiž až za 8-10 let.Budu moci po operaci kojit?? Děkuji za odpověď.

Redukční mamaplastika, jak se zmenšovací operace prsou jmenuje, je operací, kdy je odstraněna část žlázy s tukem a kůží z obou prsou tak, aby zůstalo zachováno spojení zbylé části žlázy s bradavkou. Toto umožňuje kojení v případném těhotenství v následujících letech. Velikost takto zmenšených prsou je poté předmětem dohody mezi plastickým chirurgem a klientkou. 

Dobry den, lze po liposukci druhý den letět letadlem? Děkuji. P.

Liposukce neboli odsátí tuku v lokální i celkové anestezii, pokud se nevyskytnou nepředvídané okolnosti, v zásadě neznemožňuje odlet letadlem následující den.

 

Dobrý den, mám jeden dotaz ohledně augmentace prsou. Je možné udělat s plochých prsou najednou velikost C? Tedy trojky? Děkuji za odpověď.

V zásadě je zvětšení z velikosti A na velikost C možná. Avšak ke každé postavě se „hodí“ jiná velikost prsou tak, aby postava ladila jako celek. Proto bych Vám osobně takto razantní skok stran velikosti prsou nedoporučoval.

 

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jestli jde udělat i liposukce lýtek. Jsem s nima nešťastná nejdou nijak zhubnout. Předem díky za odpověď.

Liposukce je i v oblastech s malým podkožním tukem jako jsou lýtka možná, i když množství odstraněného tuku nebývá objemově tak velké jako u oblastí, které obsahují větší množství podkožního tuku.

 

Chtěla bych se zeptat, kolik stoji operace zmenšení prsou? Děkuji.

Pokud se ptáte pouze na cenu, tato je dána součtem vlastního zákroku, celkové anestezie ( v případě redukční mamaplastiky cca 2,5 – 3 hodiny) a doby hospitalizace - najdete v ceníku. Jinak jako u všech estetických operací je nutno stav konzultovat s plastickým chirurgem.

 
powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna