Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Po vážné nehodě ve věku sedmi let utrpěla mladá Zana trauma nejen na těle, ale i na duši. Ztratila otce i matku a její bratr byl také vážně zraněn. Mladého děvčete i bratra se ujal strýc s tetou. Nicméně následky úrazu na poraněné noze si nesla dodnes.

Ale dnes její utrpení skončí. Podstoupila pět hodin dlohou operaci v americké nemocnici v Prištině. Ve skutečnosti je to poprvé, co se v Kosovu provedl tento rekonstrukčně plastický zákrok, při kterém je z jedné části těla na jemných cévách přemístěna část kůže a svalu ke krytí defektu jiné části nohy.

Tyto cévy o velikosti milimetrů je nutno spojit pod mikroskopem, což dělá chirurgický zákrok tak obtížným. Tento zákrok bude společně s Dr. Florinem Ramadanim provádět plastický chirurg a rekrostrukční chirurrg Dr. Tomas Kempný.
Plastický chirurg Tomáš Kempný, řekl, že je přesvědčen,že 22-ti leté dívce se výrazně zlepší stereotyp chůze a pokud vše půjde dobře, bude chodit jako dříve.
Dr. Florin Ramadani, v americké nemocnici v Prištině, řekl, že tento zásah je prováděn z humanitárních účelů, a že všichni lékaři i nemocnice si nenárokují honorář.
Tento zásah byl proveden na podnět lékařů v americké nemocnici a ředitele nemocnice Klodiana Allajbeu. Český plastický chirurg, dr.Tomas Kempný, zůstane v Kosovu tak dlouho, dokud nebude jisté, že byla operace úspěšná a malé cévy fungují.

Více informací na: http://www.kosovapress.com/sq/shendetesi/per-here-te-pare-spitali-amerikan-bene-transplantimin-e-muskujve-muskulor-48866/#sthash.TsazmK5e.dpuf 

 

spitali-amerikan-140815 1

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna