Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

V říjnu jsem se individuálně domluvil s jedním z nejlepších belgických plastických chirurgů - dr.Robinem van Lookem na 10-ti denní stáži na jeho klinice v Antwerpách.

antwerpyDr. Look se věnuje pouze estetické plastické chirurgii, což se odráží v jeho velkém rozsahu výkonů v estetické chirurgii a zkušenostech. V době mého pobytu jsem měl možnost asistovat při operacích modelace prsou ( Lejour, Benelli), face-liftingu (varianta MACS lift), operaci víček - horních, dolních nebo i jejich kombinace, otoplastiky ( varianta metody dle Mustarda), operacích nosu (čtyřnásobná oseteotomie i jen měkký nos), tumescentní liposukci břicha, boků, podbradku, i variant abdominoplastik (kompletní abdominoplastika, miniabdominoplastiky - varianta fleur de lys), i při operacích mužského prsu (gynekomastie).

Protože Robina znám již z předchozích pobytů, byla po celou dobu stáže na sále velmi příjemná a pohodová atmosféra, což jistě vede k výborným výsledkům i dobrému jménu dr.Looka nejen mezi belgickými plastickými chirurgy. Domluvili jsme se do budoucna na užší spolupráci a vzájemné výměně zkušeností.

V budoucnu bych chtěl stáž jistě ještě zopakovat, neboť byla pro mne velkým přínosem ke zlepšení kvality péče o estetické pacienty.

 

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna