Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Dne 20.5.09 jsem dostal pozvánku z děkanátu University Komenského v Bratislavě, lékařské fakulty na obhajobu doktorandské práce na téma "Metody rekonstrukce palce".

V tento den jsme se na obhajobu sešli tři lékaři. Dva z oboru plastické chirurgie, jeden z ortopedie. Vlastní obhajoba probíhala tak, že byl doktorand představen předsedou komise oponentům a komisi, ve které zasedali docenti a profesoři z chirurgických oborů nejen z University Komenského v Bratislavě, ale z celého Slovenska.

Následovala patnáctiminutová prezentace práce doktoranda s obhájením tezí výsledků práce před komisí, čtení oponentur tří nezávislých oponentů s následnou diskuzí k danému tématu, porada komise a v mém případě doporučení komise (všech členů) udělit žadatelovi titul Ph.D. („philosophiae doktor“).

Za tímto krátkým a stručným článkem se nachází mnoho hodin na sále….., ale to je nepopsatelné.

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna