Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

V rámci dalšího sebevzdělávání v plastické chirurgii (jak v estetické, tak i v rekonstrukční mikrochirurgii) jsem se v září loňského roku na doporučení rakouských kolegů Prof.dr.T.Schollera z Insbrucku a Doc.dr.R.Kuzbariho z Vídně přihlásil do konkurzu na odborného lékaře plastické chirurgie v rakouském Salzburgu - nemocnice A.ö. Barmherzige Brüder (www.bbsalz.at) - pozice Oberarzt - vedoucí lékař.

Po předložení mých chirurgických výsledků operací jsem byl přijat na vlastní žádost na částečný úvazek.

operacni sal 2Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie vede prof.Ch.Papp (www.chpapp.at) již více než 15 let. Klinika zastřešuje jako jediná celý salzburský kraj, což je více než 1,2 milionu obyvatel. Tomu odpovídá i spektrum výkonů, které se zde provádí. Kromě velkého množství rekonstrukčních a mikrochirurgických výkonů ( cca 2-3 volné lalokové přenosy týdně - rekonstrukce prsou, defektů měkkých tkání, spolupráce s ORL a zubní klinikou především u nádorů hlavy a krku), se klinika specializuje na operace prsou všech druhů (zvětšování, zmenšování, nádory, rekonstrukce). Výkonů na prsou je ročně provedeno více než 270, což při celkovém počtu pěti plastických chirurgů umožňuje získat rychle rutinu ve všech typech operací prsou.

Čistě estetická chirurgie - operace víček, face-liftinů, liposukce - probíhá jak v dopoledním, tak odpoledním operačním programu. Denně jsou k dispozici dva sály pro celkovou anestezii a jeden sál pro zákroky v lokální anestezii. Kromě využití "našich" operačních sálů jsme zváni cca 1-2 týdně k rekonstrukčním výkonům do největší nemocnice v salzburském kraji - Landeskrankenhaus (www.salk.at), kde plastickou chirurgii kompletně zastřešuje naše oddělení.

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna