Centrum plastické a estetické
chirurgie Ostrava

Dnešní doba klade na člověka velké nároky. Člověk dneška musí být rychlý, výkonný a flexibilní. Jedině s těmito vlastnostmi se může uplatnit na současném trhu. Ale ani tyto kvality nezaručují dobré postavení na pomyslném žebříčku úspěšnosti. Co dokáže nejlépe prodat jakýkoli výrobek?

slide3

Nebývá to mnohdy kvalita ani cena, ale paradoxně obal. Obal, ačkoli není zárukou kvality, má jisté vypovídající hodnoty. I u člověka vzhled vypovídá mnohdy o jeho povaze. Člověk neupravený a ošuntělý určitě na první pohled nevypadá jako někdo seriózní.

slide1

Dnešní medicína ale našla cestu, jak předejít neúspěchům v práci a osobním životě. Plastická chirurgie neslibuje zázraky, ale dokáže opticky omladit a zkrášlit Váš zevnějšek. A kdo dobře vypadá, dobře se i cítí.

Podpis

Pěkný den přeje

MUDr. Tomáš Kempný, Ph.D., Ostrava

powered by Plastická-chirurgie.info

Dárkový poukaz

darkovy poukaz-11

Chcete udělat radost nejbližším? Nabízíme Vám MEDICENT dárkový poukaz. Stáhněte ZDE

Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum Medicent centrum

Jsem po operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Spokojenost je skutečně velká a moc panu doktorovi děkuji. Je skvělý odborník i člověk.

Ludmila J. Zlín

Je už to deset let co mě pan doktor Tomaš Kempny vrátil do života s mého pohledu je nejlepší doktor na světě a smekám před ním má profesionální přístup,příjemné vystupování a hlavně zlaté ruce děkuji

František

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Tomáše Kempného. Měla jsem obavy ale dopadla výborně. Velmi děkuji panu doktorovi, je to to vynikající odborník. Všem mohu doporučit.

Dana K. Nový Jičín

Mob.:
+420 737 465 660

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © www.medicent.cz | Centrum plastické a estetické chirurgie Ostrava| 2015 All Rights Reserved | Design&Code: Tripon Media s.r.o. / Tripon Media

Burna